Bel ons op 0318 - 528 000

Menu

Onze medewerkers

De medewerkers van Crossbow Coffee zijn niet alleen zelf verzot op koffie, maar weten er ook alles van. Deze koffiekenners zijn dagelijks druk in de weer om ervoor te zorgen dat uw koffiemachine op het werk optimaal presteert, zodat u nooit zonder koffie zit en dat u altijd gegarandeerd de beste producten en service krijgt.


Henk van der Weijden

Algemeen directeur

06-53639826
0318-742010
henk@crossbowcoffee.nl


Angela Knol

Financieel manager

0318-742014
angela@crossbowcoffee.nl


Arend Diepeveen

Technical Support

0318-528000
arend@crossbowcoffee.nl


Mawiesja Laeven

Verkoop & Advies

06-11603853
mawiesja@crossbowcoffee.nl


Gerben Overeem

Verkoop & Advies

06-51092873
gerben@crossbowcoffee.nl


Sjors Verweij

Supervisor

06-51130168
sjors@crossbowcoffee.nl


Stefan Klumpenaar

Verkoop & Advies

06-51130842
stefan@crossbowcoffee.nl


Twan Verhoeven

Senior accountmanager

06-53639825
0318-742013
twan@crossbowcoffee.nl


Hilda van Engelenburg

Office Manager

0318-528000
hilda@crossbowcoffee.nl